В Ужгороді 2-річна дитина потрапила до лікарні після вживання мийного засобу

26 червня 2026 р. 10:22

26 червня 2026 р. 10:22


В Ужгороді бригада екстреної медичної допомоги виїжджала на виклик до дитини віком 2 роки 4 місяці, яка, за попередніми даними, випила мийний засіб.

Медики діагностували немедикаментозне отруєння, надали необхідну допомогу та доставили дитину до лікарні для подальшого обстеження й лікування.

Медики нагадують, що побутову хімію слід зберігати в недоступних для дітей місцях. У разі проковтування таких речовин не можна самостійно викликати блювання або намагатися нейтралізувати засіб. Необхідно негайно звернутися по медичну допомогу або викликати швидку за номером 103.

Закарпаття онлайн

25 червня 2026р.

В Ужгороді 2-річна дитина потрапила до лікарні після вживання мийного засобу

Джерело: zakarpattya.net.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua