вологість:
тиск:
вітер:
Рятувальники знову гасили загорання на полігоні твердих побутових відходів у Барвінку Події
Вночі, о 03:46 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на сміттєзвалищі у селі Барвінок Ужгородського району. Для ліквідації загорання залучили вогнеборців 3-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Ужгород та працівників місцевого комунального підприємства, які задіяли водовозку та бульдозер. Спільними зусиллями о 06:55 вони локалізували пожежу на площі 200 кв. м. Однак, ліквідація ще триває.
У зв’язку з цим надзвичайники закликають відповідальних осіб ретельніше дбати про безпеку на об’єктах утилізації відходів. Власникам полігонів настійно рекомендують стежити за протипожежним станом територій, закрити доступ для сторонніх людей та регулярно ізолювати шари сміття за допомогою землі чи піску.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.
Джерело: karpat.in.ua
Новини рубріки
На Хустщині вогнеборці ліквідували пожежу в надвірній споруді
26 червня 2026 р. 14:59