вологість:
тиск:
вітер:
На Закарпатті прикордонники затримали переправницю з
Оперативні співробітники Мукачівського прикордонного загону викрили схему незаконного переправлення осіб через державний кордон.
У ході реалізації оперативних матеріалів прикордонники спільно зі співробітниками поліції та СБУ на гарячому заскочили двох жителів Закарпаття – 21-річну жінку та її 18-річного спільника. Схему незаконного заробітку організувала саме жителька Закарпаття. Вона дистанційно координувала дії «клієнта» та забезпечила його прибуття у прикордоння.
Маршрут нелегальної подорожі організаторка проклала через місцеве кладовище на околиці населеного пункту Луг. Саме там відбулася зустріч із «клієнтом» – 26-річним киянином. За задумом фігурантів, жінка мала самостійно показати чоловікові шлях до річкової ділянки кордону, а її 18-річний поплічник – забезпечити спостереження за місцевістю на предмет наявності прикордонних нарядів.
Зловмисників затримали одразу після передачі неправомірної грошової винагороди у розмірі 5 000 доларів США. За цю суму ділки гарантували киянину безпечний перехід до Румунії через стрімку та небезпечну річку Тиса.
Організаторку та її спільника затримали. Наразі обом фігурантам вже оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України).
Заходи з викриття правопорушників здійснювали прикордонники Мукачівського загону спільно з Нацполіцією та СБУ, за силової підтримки прикордонного спецпідрозділу «ДОЗОР» та процесуальним керівництвом Мукачівської окружної прокуратури.
Прес-служба Мукачівського прикордонного загону
Джерело: ko.net.ua
Новини рубріки
В Ужгороді попрощалися із полеглим Сергієм Михайленком
26 червня 2026 р. 16:56
Волонтери відновили маркування популярного маршруту на Говерлі
26 червня 2026 р. 16:35
Ужгородець мало не зарізав знайомого через ревнощі
26 червня 2026 р. 16:27