З полону повернули 160 військових, серед них двоє закарпатців

26 червня 2026 р. 17:58

26 червня 2026 р. 17:58


Сьогодні з неволі вдалося повернути двох наших краян, бійців загону Державної спеціальної служби транспорту, що базується в Чопі, - повідомив голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

- Нарешті рідні дочекалися такої довгоочікуваної новини!
Вітаємо на рідній землі, наші Герої! Бажаємо якнайшвидшого відновлення!
Дякуємо Президенту України, його команді, партнерам і всім, хто допомагає визволяти з ворожого полону наших людей!

admin

З полону повернули 160 військових, серед них двоє закарпатців

Джерело: www.rionews.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua