Острів Крим

27 червня 2026 р. 10:21

27 червня 2026 р. 10:21


Звичайно ж, з географії нас всіх вчили, що Крим є півостровом. З материком він з’єднаний Генічеськими мостами, Чонгарськими мостами і відомим Керченським мостом, яким особливо гордяться росіяни. Також росія вклала величезні кошти, щоб провести сухопутну автостраду по захопленій українській землі до Криму.

Логістика була налагоджена доволі потужно і кримчани не мали жодних проблем з постачанням на острів продуктів, матеріалів та пального. Але тепер вже не все так легко. Наші Сили безпілотних систем щоночі наносять удари по Криму і особливо по енергетичних та логістичних об’єктах. Горять електропідстанції, нищаться резервуари з пальним, вибухають бензовози. І це в розпал туристичного сезону. У кримчан паніка, вони намагаються втекти з Криму, але вже зараз це зробити дуже важко. Потрапити на потяги, які і так йдуть в величезними затримками, майже неможливо. Морем тікати також майже нереально. Залишається ще Керченський міст, на який росія кинула багато засобів охорони. Але там багатокілометрові черги і за дефіциту пального втеча через цей міст також малоймовірна. Крим перетворюється на острів. Острів, який щоночі палає.
Більше того, росія вже на всякий випадок готується до евакуації з Криму своїх військ. Наразі це лише запасний план при критичній ситуації, але вже зараз багато військових експертів кажуть, що втрата росією Криму є дуже реальною.
І тут виникає логічне питання: чому тільки зараз? Чому ми раніше не проводили жодних операцій по вилучення ворога з Криму? Чому лише на п’ятий рік війни? Ми всі знаємо, як без бою ми віддали Крим ворогу. Є багато питань, чому на той час ми не були готові дати відсіч загарбникам, чому ми передавали росіянам наші ракети та зброю, чому вже в 2022 році окупанти так легко йшли півднем і за день захопили Херсон?
Все просто – серед військового керівництва та наших спецслужб було багато зрадників, які працювали на ворога. Зараз також ще є багато тих, хто за гроші готовий продати батьківщину, але контроль сильніший. Ми зазнали занадто багато втрат і побратими вже не пробачають зрад. А ще ми попри все стали сильнішими і почали виготовляти сучасну зброю, яка легко трафляє ворожі цілі на великих відстанях. А ще наші воїни стали справжніми професіоналами і багато країн світу вже хочуть придбати нашу зброю і кличуть наших воїнів до себе наставниками. Ми стали однією з найкращих армій світу.
Все ще не можна загадувати терміни закінчення війни. Але наші активні атаки на міста росії роблять свою справу. На путіна тиснуть місцеві еліти, на путіна тисне вже й російський народ. Кремль у великому переляку ще робить вигляд, що все під контролем і показує росіянам якісь карти, на яких російські війська щодня захоплюють українські землі, але пропагандистам кремлівським вже перестають вірити.
Чи зможуть росіяни підняти революцію у своїх країні, щоб змусити путіна закінчити війну? Навряд. Там немає лідерів, які були б здатними об’єднати навколо себе невдоволених. Окрім того, ще й досі величезна частина зазомбованих росіян вірять в силу свого ідола.
Тим не менше, наші успіхи у цій війні підняли дуже західних партнерів. І якщо ще не так давно американський президент говорив, що росію ніколи не здолати і Україна швидко програє в цій війні, то зараз його риторика різко помінялася. Тепер американці вже готові надавати нам більше зброї, щоб змусити росіян бути більш зговірливими і піти на поступки.
Одним словом – якщо нам вдасться знівелювати загрозу з Криму, то вдасться повернути і контроль над окупованими ворогом українськими землями. А тим часом росія закликає повернутися до переговорів. І тепер вже велике питання – на яких умовах ми повинні вести переговори.

admin

Острів Крим

Джерело: www.rionews.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua