23 випускники Ужгорода підкорили НМТ на 200 балів: найкращим вручили грошові премії

27 червня 2026 р. 13:28

27 червня 2026 р. 13:28


За кожні 200 балів — 25 тисяч гривень

Абсолютна рекордсменка — Даніела Кисіль

Найбільше відмінників підготував ліцей №5

Молодь Ужгорода демонструє високий рівень знань

23 випускники Ужгорода підкорили НМТ на 200 балів: найкращим вручили грошові премії

Джерело: transkarpatia.net