У Берегові під час одного виклику померли двоє людей

27 червня 2026 р. 14:31

27 червня 2026 р. 14:31


У Берегові бригада екстреної медичної допомоги виїжджала на виклик до жінки, якій раптово стало зле. За попередньою інформацією, швидку допомогу викликав її син.

Після прибуття медики констатували смерть жінки ще до приїзду бригади.

Під час цього ж виклику її сину також раптово стало зле. У чоловіка сталася раптова зупинка кровообігу. Медики негайно розпочали реанімаційні заходи, однак врятувати його життя не вдалося.

На місці події працювала бригада екстреної медичної допомоги. Про випадок повідомили правоохоронців, які встановлюватимуть усі обставини трагедії.

Закарпаття онлайн

27 червня 2026р.

У Берегові під час одного виклику померли двоє людей

Джерело: zakarpattya.net.ua