9 закладів освіти на Закарпатті отримали кошти на облаштування освітніх просторів

27 червня 2026 р. 15:09

27 червня 2026 р. 15:09


Відповідно до розподілу цільової субвенції наша область отримає для цих потреб 41 млн 315 тис. грн, - повідомив голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

- Йдеться про ті школи, які з 2027 року стануть академічними ліцеями. Отримане фінансування спрямують на облаштування сучасних лабораторій природничих наук, STEM-просторів та оновлених навчальних кабінетів.
Цьогоріч кошти отримають:
• Вишківський ліцей №1;
• Воловецький ліцей;
• Білківський ліцей;
• Рахівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1;
• Ліцей імені Героїв 68-го батальйону (м. Перечин);
• Ільницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів;
• Кушницький ліцей;
• Берегівський ліцей імені Лайоша Кошута;
• Ужгородський ліцей №15.
Відповідно до проєктів для закладів освіти громади зможуть закупити обладнання, мультимедійні засоби та меблі.
Сучасний освітній простір – це про знання через практику. Тут учні мають можливість навчатися через власні дослідження та досвід, а вчителі – ефективно застосовувати найновіші методики на практиці.
Дякуємо Президенту України, Уряду, Міністерству освіти і науки за підтримку галузі навіть у складних умовах війни. Це – чіткий сигнал: дітей, їхнє навчання, розвиток не можна відкладати на потім. Адже, інвестуючи в якість їхніх знань сьогодні, ми дбаємо про розбудову і розквіт нашої держави в майбутньому.

admin

9 закладів освіти на Закарпатті отримали кошти на облаштування освітніх просторів

Джерело: www.rionews.com.ua