вологість:
тиск:
вітер:
До 30-річчя Конституції України в Іршавській міській раді вручили грамоти
Вчора, 26 червня, напередодні Дня Конституції в сесійній залі Іршавської міськради відбулися урочистості міський голова Віктор Симканинець вручив грамоти, подяки жителям, які працюють на розвиток громади, області й України загалом. Серед них працівники й працівниці міськради, медики КНП «Іршавської міської лікарні» та КНП «Іршавський центр надання первинної медичної допомоги, комунальників КП «Тепло – Місто», КП з водопостачання, керівників гуртків міського Центру позашкільної освіти, пекарів, рятівників, Держаказначейства.
Ведучий заходу оголосив хвилину мовчання, якою вшанували захисників й захисниць України, котрі віддали власне життя за незалежність країни. Опісля виконали Гімн, міський голова привітав присутніх з 30-ю річницею Коституції України, зробив короткий екскурс в історію, подякував захисникам і захисницям України. Наголосив: «Нам на місцях залишається професійно виконувати свою роботу. Дякую всім за роботу на благо громади».
Грамотою Закарпатської обласної державної адміністрації /військової адміністрації за багаторічну сумлінну працю, відданість обраній справі та високий професіоналізм нагородили:
ГАЛАС Ольгу – головну спеціалістку відділу освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту Іршавської міської ради;
БОРШОШ Наталію – директорку комунальної організації «Центр надання соціальних послуг» Іршавської міськради.
Грамотою Закарпатської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, відданість обраній справі та високий професіоналізм нагородили:
ПЕТУХОВУ Єву– директорку ТОВ «Сілецька хлібопекарня»;
БРИЧА Андрія – начальника КП «Тепло-Місто»;
Грамотою Хустської районної військової адміністрації нарогодили:
ОНИСЬКО Євгенію – головну спеціалістку фінансового відділу Іршавської міської ради;
СКОБЛЕЯ Сергія – директора КП з водопостачання Іршавської міськради;
МАГУРСЬКОГО Віктора – фізичного терапевта фізіо-реабілітаційного відділення КНП «Іршавська міська лікарня» міської ради.
Грамотою Хустської районної ради нагородили:
ІВАНЧО Ігоря – інспектора відділу містобудування та архітектури Іршавської міської ради;
ІРШ Оксану – головну спеціалістку відділу фінансового та матеріально-технічного забезпечення міської ради;
БЕЙСЮКА Івана – сімейний лікар амбулаторії загальної практики – сімейної медицини м. Іршава КНП «ІЦПМД».
Грамотою Іршавської міської ради з нагоди відзначення Дня Конституції України нагородили:
Кинів Світлану – провідну спеціалістку відділу фінансового та матеріально-технічного забезпечення міської ради;
Стільник Людмилу – адміністраторку відділу «Центр надання адміністративних послуг» міської ради;
Штефаньо Оксану – головну спеціалістку відділу внутрішньої політики, інформатизації, зв’язків з громадськістю та ЗМІ міської ради;
Данканич Марину – головну спеціалістку відділу внутрішньої політики, інформатизації, зв’язків з громадськістю та ЗМІ міської ради;
Вайду Анатолія – керівника гуртка шахово-шашкового клубу «Вікторія» КО «Іршавський міський Центр позашкільної освіти» Іршавської міської ради;
Демчик Олександра – директора МСП «ГМД»;
Федоранич Марину – заступницю начальника управління – начальницю відділу обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Іршавського управління Державної казначейської служби України Закарпатської області.
Марківа Василя – завідувача амбулаторії загальної практики – сімейної медицини м. Іршава КНП «ІЦПМД».
Глеба Наталію – лікарку загальної практики сімейної медицини АЗПСМ с. Ільниця КНП «ІЦПМД»;
Боримську Оксану – завідувачку амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Чорний Потік КНП «ІЦПМД»;
Попович Лесю – старшу сестру медичну хірургічного відділення КНП «Іршавська міська лікарня»;
Поп Діана – сестру медичну приймального відділення КНП «Іршавська міська лікарня»;
Бобришеву Олександру – сестру медичну інфекційного відділення КНП «Іршавська міська лікарня»;
Кілб Олесю – завідуючу рентгенологічним відділенням КНП «Іршавська міська лікарня»;
Осиф Валентину – бухгалтерку відділу освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту міської ради;
Стець Ганну – бухгалтерку відділу освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту міської ради.
Крайняй Михайла – інспектора відділу освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту міської ради;
Юрковича Юрія – пожежного рятувальника 15 ДПРЧ (м. Іршава) 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Закарпатській області, головного майстер -сержанта служби цивільного захисту;
Шкірю Володимира – командира відділення 15 ДПРЧ (м. Іршава) 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Закарпатській області, головного майстра -сержанта служби цивільного захисту.
Солістки студії вокалу «Viva Viktoriya» (керівниця – Вікторія Поляк) Іршавського МЦПО прикрасили захід виконанням патріотичних пісень.
Про це інформує Іршавська міська рада.
Джерело: ko.net.ua
Новини рубріки
Секунда на реакцію: Чому знак «Діти» з'являється на дорозі двічі й про що забувають батьки?
27 червня 2026 р. 19:19
Ветеранський хаб відкрили в Сускові
27 червня 2026 р. 19:03