До 30-річчя Конституції України в Іршавській міській раді вручили грамоти

27 червня 2026 р. 19:03

27 червня 2026 р. 19:03


Вчора, 26 червня, напередодні Дня Конституції в сесійній залі Іршавської міськради відбулися урочистості міський голова Віктор Симканинець вручив грамоти, подяки жителям, які працюють на розвиток громади, області й України загалом. Серед них працівники й працівниці міськради, медики КНП «Іршавської міської лікарні» та КНП «Іршавський центр надання первинної медичної допомоги, комунальників КП «Тепло – Місто», КП з водопостачання, керівників гуртків міського Центру позашкільної освіти, пекарів, рятівників, Держаказначейства.

Ведучий заходу оголосив хвилину мовчання, якою вшанували захисників й захисниць України, котрі віддали власне життя за незалежність країни. Опісля виконали Гімн, міський голова привітав присутніх з 30-ю річницею Коституції України, зробив короткий екскурс в історію, подякував захисникам і захисницям України. Наголосив: «Нам на місцях залишається професійно виконувати свою роботу. Дякую всім за роботу на благо громади».

Грамотою Закарпатської обласної державної адміністрації /військової адміністрації за багаторічну сумлінну працю, відданість обраній справі та високий професіоналізм нагородили:

ГАЛАС Ольгу – головну спеціалістку відділу освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту Іршавської міської ради;

БОРШОШ Наталію – директорку комунальної організації «Центр надання соціальних послуг» Іршавської міськради.

Грамотою Закарпатської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, відданість обраній справі та високий професіоналізм нагородили:

ПЕТУХОВУ Єву– директорку ТОВ «Сілецька хлібопекарня»;

БРИЧА Андрія – начальника КП «Тепло-Місто»;

Грамотою Хустської районної військової адміністрації нарогодили:

ОНИСЬКО Євгенію – головну спеціалістку фінансового відділу Іршавської міської ради;

СКОБЛЕЯ Сергія – директора КП з водопостачання Іршавської міськради;

МАГУРСЬКОГО Віктора – фізичного терапевта фізіо-реабілітаційного відділення КНП «Іршавська міська лікарня» міської ради.

Грамотою Хустської районної ради нагородили:

ІВАНЧО Ігоря – інспектора відділу містобудування та архітектури Іршавської міської ради;

ІРШ Оксану – головну спеціалістку відділу фінансового та матеріально-технічного забезпечення міської ради;

БЕЙСЮКА Івана – сімейний лікар амбулаторії загальної практики – сімейної медицини м. Іршава КНП «ІЦПМД».

Грамотою Іршавської міської ради з нагоди відзначення Дня Конституції України нагородили:

Кинів Світлану – провідну спеціалістку відділу фінансового та матеріально-технічного забезпечення міської ради;

Стільник Людмилу – адміністраторку відділу «Центр надання адміністративних послуг» міської ради;

Штефаньо Оксану – головну спеціалістку відділу внутрішньої політики, інформатизації, зв’язків з громадськістю та ЗМІ міської ради;

Данканич Марину – головну спеціалістку відділу внутрішньої політики, інформатизації, зв’язків з громадськістю та ЗМІ міської ради;

Вайду Анатолія – керівника гуртка шахово-шашкового клубу «Вікторія» КО «Іршавський міський Центр позашкільної освіти» Іршавської міської ради;

Демчик Олександра – директора МСП «ГМД»;

Федоранич Марину – заступницю начальника управління – начальницю відділу обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Іршавського управління Державної казначейської служби України Закарпатської області.

Марківа Василя – завідувача амбулаторії загальної практики – сімейної медицини м. Іршава КНП «ІЦПМД».

Глеба Наталію – лікарку загальної практики сімейної медицини АЗПСМ с. Ільниця КНП «ІЦПМД»;

Боримську Оксану – завідувачку амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Чорний Потік КНП «ІЦПМД»;

Попович Лесю – старшу сестру медичну хірургічного відділення КНП «Іршавська міська лікарня»;

Поп Діана – сестру медичну приймального відділення КНП «Іршавська міська лікарня»;

Бобришеву Олександру – сестру медичну інфекційного відділення КНП «Іршавська міська лікарня»;

Кілб Олесю – завідуючу рентгенологічним відділенням КНП «Іршавська міська лікарня»;

Осиф Валентину – бухгалтерку відділу освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту міської ради;

Стець Ганну – бухгалтерку відділу освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту міської ради.

Крайняй Михайла – інспектора відділу освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту міської ради;

Юрковича Юрія – пожежного рятувальника 15 ДПРЧ (м. Іршава) 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Закарпатській області, головного майстер -сержанта служби цивільного захисту;

Шкірю Володимира – командира відділення 15 ДПРЧ (м. Іршава) 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Закарпатській області, головного майстра -сержанта служби цивільного захисту.

Солістки студії вокалу «Viva Viktoriya» (керівниця – Вікторія Поляк) Іршавського МЦПО прикрасили захід виконанням патріотичних пісень.

Про це інформує Іршавська міська рада.

До 30-річчя Конституції України в Іршавській міській раді вручили грамоти

Джерело: ko.net.ua