вологість:
тиск:
вітер:
21-річного хлопця на Міжгірщині вкусила гадюка
У селі Лопушне медики екстреної допомоги рятували 21-річного чоловіка, якого вкусила змія.
Він перебував на подвір’ї біля альтанки, не помітив плазуна та випадково наступив на нього.
Фахівці діагностували укус отруйної змії у праву ногу. Після надання першої допомоги постраждалого доставили до Міжгірської районної лікарні.
Медики нагадують: у теплу пору року змії активізуються і можуть з’являтися на подвір’ях, у траві, біля господарських споруд чи дров. У цей період варто бути особливо уважними, коли ходите босоніж або у відкритому взутті.
Закарпаття 24
Джерело: zakarpattya24.com
Новини рубріки
На Закарпатті рятувальники рятують містян від спеки водяними рамками: де освіжитися
27 червня 2026 р. 19:46
Поліція Ужгородщини викрила директора ліцею на фіктивній відстрочці
27 червня 2026 р. 19:26
Секунда на реакцію: Чому знак «Діти» з'являється на дорозі двічі й про що забувають батьки?
27 червня 2026 р. 19:19