21-річного хлопця на Міжгірщині вкусила гадюка

27 червня 2026 р. 20:52

27 червня 2026 р. 20:52


​У селі Лопушне медики екстреної допомоги рятували 21-річного чоловіка, якого вкусила змія.

​Він перебував на подвір’ї біля альтанки, не помітив плазуна та випадково наступив на нього.

Фахівці діагностували укус отруйної змії у праву ногу. Після надання першої допомоги постраждалого доставили до Міжгірської районної лікарні.

​Медики нагадують: у теплу пору року змії активізуються і можуть з’являтися на подвір’ях, у траві, біля господарських споруд чи дров. У цей період варто бути особливо уважними, коли ходите босоніж або у відкритому взутті.

Закарпаття 24

21-річного хлопця на Міжгірщині вкусила гадюка

21-річного хлопця на Міжгірщині вкусила гадюка

Джерело: zakarpattya24.com

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua