В Ужгороді та Сваляві встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі

28 червня 2026 р. 11:31

28 червня 2026 р. 11:31


Щоб допомогти містянам в Ужгороді та Сваляві легше перенести спекотні дні, рятувальники встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі.

Освіжитися можна, просто пройшовши крізь водяний розпил. Таку практику закарпатські надзвичайники застосовують уже не перший рік.

Наразі водяні рамки діють:

  • м. Ужгород, набережна Незалежності
  • м. Ужгород, площа Поштова
  • м. Свалява, вул. Головна

І пам’ятайте, що коли сонце нещадно припікає треба пити достатньо води, носити світлий одяг та не залишати дітей і тварин у зачинених автомобілях.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.

В Ужгороді та Сваляві встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі

Джерело: ko.net.ua