вологість:
тиск:
вітер:
В обласному центрі Закарпаття відзначили 30 років з дня прийняття Конституції України
Сьогодні відзначаємо 30 років з дня прийняття Конституції України. Важливий день та історична подія, - повідомив голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.
- Разом із військовими, представниками обласної та місцевої влади, дипломатичних установ, духовенством та громадськістю поклали квіти до пам’ятника духовному лідеру нашого народу – Тарасу Шевченку.
За ці три десятиліття ми пройшли довгий і непростий шлях, і нинішній ювілей – це нагадування про те, за що саме ми воюємо. Ми боремось за право жити в суверенній, демократичній та правовій державі. Наша Конституція визнана однією з найдемократичніших у світі, і наш обов'язок – повернути дію всіх її статей на кожен метр української землі.
Дякуємо нашим доблесним воїнам, які на полі бою доводять, що українці – незалежні, незламні і прагнуть жити вільно на своїй Богом даній землі.
Слава Україні!
admin
Джерело: www.rionews.com.ua
Новини рубріки
У Мукачеві чоловік намагався вбити свого сусіда
28 червня 2026 р. 13:58
Президент посмертно нагородив Степана Гігу орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
28 червня 2026 р. 13:52