В Ужгороді та Сваляві рятувальники через спеку встановили охолоджувальні рамки

28 червня 2026 р. 15:40

28 червня 2026 р. 15:40


Про це інформує ДСНС Закарпаття.

Щоб допомогти містянам легше перенести спекотні дні, рятувальники встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі. Освіжитися можна, просто пройшовши крізь водяний розпил. Таку практику закарпатські надзвичайники застосовують уже не перший рік.

Наразі водяні рамки діють:

м. Ужгород, набережна Незалежності

м. Ужгород, площа Поштова

м. Свалява, вул. Головна

І пам'ятайте, що коли сонце нещадно припікає треба пити достатньо води, носити світлий одяг та не залишати дітей і тварин у зачинених автомобілях.

В Ужгороді та Сваляві рятувальники через спеку встановили охолоджувальні рамки

В Ужгороді та Сваляві рятувальники через спеку встановили охолоджувальні рамки

В Ужгороді та Сваляві рятувальники через спеку встановили охолоджувальні рамки

В Ужгороді та Сваляві рятувальники через спеку встановили охолоджувальні рамки

В Ужгороді та Сваляві рятувальники через спеку встановили охолоджувальні рамки

В Ужгороді та Сваляві рятувальники через спеку встановили охолоджувальні рамки

В Ужгороді та Сваляві рятувальники через спеку встановили охолоджувальні рамки

Джерело: uzhgorod.net.ua