Спортсмен з Запоріжжя виборов «бронзу» на Паралімпіаді

06 вересня 2024 р. 14:18

Ще одну медаль в скарбничку України приніс спортсмен із Запоріжжя Максим Ніколенко. Він виборов третє місце на Паралімпіади-2024 у чоловічому настільному тенісі.

Про це повідомляє «Суспільне Спорт».

Спортсмен розпочав виступ у чоловічому турнірі з настільного тенісу зі стадії 1/8 фіналу. Максим здолав іспанця Алехандро Діаса (3:0) та француза Клемана Бертьє (3:2).За крок до фіналу Ніколенко поступився китайцю Шуаї Жао з рахунком 2:3.

Попри це, тенісист автоматично виборов бронзову нагороду Паралімпіади-2024, яка стала другою для України в цьому виді спорту.

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький», на Паралімійських іграх у Парижі Запорізьку область представляють сім спортсменів. Зокрема, запорізький спортсмен допоміг Україні здобути бронзу на Паралімпійських іграх у Парижі. Марія Помазан виборола золоту медаль у змаганнях зі штовхання ядра.

Отримав важке поранення, але після протезування повернувся на фронт: під час бою загинув мешканець Запорізької області

Снаряд поцілив по будинку: наслідки ворожих ударів по Запорізькій області 5 вересня, — ФОТО

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram !