вологість:
тиск:
вітер:
У Запорізькій області відновили електропостачання 22 тисячам споживачів, знеструмлених через обстріли
Впродовж вихідних у Запоріжжі і Запорізькій області лагодили пошкодження мереж, які виникли через ворожі атаки. Поранення дістали двоє енергетиків.
21 червня ворожий дрон пошкодив високовольтну лінію, що призвело до перебоїв з електропостачанням для 9 тисяч споживачів у Запоріжжі і 1 тисячі абонентів у передмісті. Відновити живлення вдалося за півтори години, повідомили у “Запоріжжяобленерго” .
Впродовж вихідних у Кушугумі і Балабиному відновили електропостачання 4 тисячам абонентів, а також 9,5 тисячі споживачів у прифронтовій зоні.
Впродовж минулої ночі і ранку ворожі атаки призвели до нових перебоїв зі світлом у Запоріжжі. Знеструмлено 96 домогосподарств.
“Внаслідок удару по одному з наших енергооб’єктів постраждали двоє співробітників підрядної організації. На щастя, минулося без важких наслідків та госпіталізації. Вціліло й обладнання – завдяки захисним спорудам”, – заявив керівник “Запоріжжяобленерго” Андрій Стасевський.
Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькій області у результаті атак БПЛА загинули троє людей.
Новини рубріки
Вынес на руках: в Запорожье мужчина спас жену из горящего дома после удара «Шахеда» (видео)
22 червня 2026 р. 13:37
Енергооб’єкт атакували росіяни: на Запоріжжі постраждали двоє працівників
22 червня 2026 р. 13:32