вологість:
тиск:
вітер:
Ворог полює на АЗС: на Запоріжжі захищають заправки від нових атак
Захист АЗС на Запоріжжі посилюють: область готується до нових атак ворога
Російські війська продовжують бити по цивільній інфраструктурі Запорізької області. Серед пріоритетних цілей окупантів залишаються автозаправні станції. Зокрема, в неділю, 21 червня, росіяни вдарили по автозаправці в Осіпенківському мікрорайоні міста .
В області вже розробили типовий проєкт захисту АЗС у прифронтових населених пунктах. Наразі триває комунікація з власниками заправок, щоб якнайшвидше реалізувати необхідні заходи безпеки.
"Продовжуємо посилювати захист об’єктів, які є важливими для роботи області та безпеки людей. Ми розуміємо, чому для ворога АЗС є пріоритетною ціллю. На тимчасово окупованих територіях Запорізької, Херсонської областей, а тепер і Криму, росіяни створили дефіцит пального, тому намагаються зробити такі ж умови й на території нашої області", — зазначив Іван Федоров.
Він додав, що під час однієї з останніх атак захисні конструкції на АЗС допомогли уникнути значних наслідків.
"Власники почали захищати автозаправні станції — встановлювати захисні конструкції. Саме це дозволило врятувати життя працівників. У результаті атаки лише одна людина отримала легкі травми", — розповів очільник ЗОВА.
В обласній владі наголошують: захист критично важливих об’єктів — це частина комплексної безпеки регіону в умовах постійних атак росії.
Раніше ми писали, що сьогодні, 22 червня, росіяни поцілили по житлових будинках у Запоріжжі. Є поранені, загинула жінка .
Джерело: zprz.city
Новини рубріки
У Запоріжжі від дронів захистять АЗС
22 червня 2026 р. 14:30
Історія у вогні: російські дрони знищили старовинну садибу Миклашевських на Запоріжжі (фото)
22 червня 2026 р. 14:29
Сили оборони вразили міст на тимчасово окупованих територіях Запорізької області
22 червня 2026 р. 14:02