Запорізьким школярам планують продовжити пільговий проїзд на літо

22 червня 2026 р. 17:20

22 червня 2026 р. 17:20


Раніше пільга для учнів діяла лише протягом навчального року. Після ухвалення змін школярі зможуть їздити за пільговим тарифом і під час літніх канікул.

"Школярі Запоріжжя зможуть їздити у комунальному транспорті за пільговою ціною і влітку — вже доручила підготувати необхідні документи. Ціна за проїзд становитиме 7,50 грн — це половина вартості разового квитка в муніципальному транспорті при оплаті транспортною карткою", - зазначається в дописі.

Незважаючи на те, що в дописі зазначається, що скористатися знижкою можна буде лише за умови оплати транспортною карткою «Січ» (лише її покупка коштує ще +60 гривень), посадовці пояснюють, що діти шкільного віку зможуть розраховуватися за проїзд так, як і було раніше, включно з готівкою.

Повне рішення планують підписати у міській раді наступного тижня. Відомо, що знижка поширюється лише на комунальний транспорт. У приватних маршрутках, де з червня вартість проїзду зросла до 25 гривень, жодних пільг для школярів не передбачено.

За словами Регіни Харченко, рішення пов'язане з тим, що влітку діти продовжують відвідувати гуртки, секції та інші позашкільні заходи, тому мають мати доступ до дешевшого проїзду не лише під час навчання.

Запорізьким школярам планують продовжити пільговий проїзд на літо

Джерело: www.061.ua