вологість:
тиск:
вітер:
Колаборантку з Мелітополя підозрюють у розкраданні 1 млн гривень
На початку повномасштабного вторгнення керівниця комунального підприємства з окупованого Мелітополя провернула схему з привласнення бюджетних коштів.
Поліція оголосила підозру у колабораційній діяльності і привласненні майна колишній керівниці комунального підприємства “Аптека МЛТ”. Про це повідомили в обласній Нацполіції 24 червня.
Посадовиця добровільно перейшла на бік ворога на початку повномасштабного вторгнення. У червні 2022 року зрадниця на базі КП “Аптека МЛТ” зареєструвала нове підприємство, підконтрольне окупаційній владі, “аптека опт”.
Поліція встановила, що у травні 2022 року пособниця окупантів встигла провернути схему з привласнення бюджетних коштів. З рахунку підприємства працівникам КП перерахували 1 млн гривень.
“Керівниця аптечної мережі нібито помилково нарахувала зарплату підлеглим працівникам, а потім змусила повернути їй особисто гроші готівкою”, – зазначили у поліції.
За інкримінованими статтями колаборантці загрожує до 12 років позбавлення волі.
Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі 16 медиків отримали підозри за участь у схемі з розкрадання бюджетних коштів.
Новини рубріки
«50 на 50, что люди вернутся живыми»: на Запорожье остановили транспортное сообщение
24 червня 2026 р. 16:18
ПТСР під час війни: як розпізнати тривожні симптоми та коли варто звернутися по допомогу
24 червня 2026 р. 15:58
У Таврійському російський дрон влучив у цивільне авто: загинув чоловік, дві жінки поранені
24 червня 2026 р. 15:58