вологість:
тиск:
вітер:
Ворог знову вдарив по АЗС у Запоріжжі
Ворог з самого ранку атакує Запоріжжя. В одному з районів міста після вибуху було видно дим.
Як повідомив начальник ОВА Іван Федоров, ворог влучив по АЗС.
Нагадаємо, вчора росіяни вдарили по двох заправках. На них горіли вантажний і легковий автомобіль, пошкоджено обладнання. На місцях працювали ДСНС. Всі пожежі були ліквідовані.
Новини рубріки
На Запорожском направлении уничтожили до десяти БМП и танк оккупантов (ВИДЕО)
25 червня 2026 р. 08:52
Внаслідок обстрілів в Запоріжжі та районі виникло 5 пожеж
25 червня 2026 р. 08:48