Ворог знову вдарив по АЗС у Запоріжжі

25 червня 2026 р. 07:37

25 червня 2026 р. 07:37


Ворог з самого ранку атакує Запоріжжя. В одному з районів міста після вибуху було видно дим.

Як повідомив начальник ОВА Іван Федоров, ворог влучив по АЗС.

Нагадаємо, вчора росіяни вдарили по двох заправках. На них горіли вантажний і легковий автомобіль, пошкоджено обладнання. На місцях працювали ДСНС. Всі пожежі були ліквідовані.

Ворог знову вдарив по АЗС у Запоріжжі

Джерело: www.061.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua