вологість:
тиск:
вітер:
У Запоріжжі розтратили понад мільйон гривень, виділених на лікування безпритульних тварин
У Запоріжжі викрили розтрату бюджетних коштів для тварин
У Запоріжжі правоохоронці підозрюють директора приватної ветеринарної компанії та колишнього керівника комунального підприємства у розтраті понад 1,1 мільйона гривень бюджетних коштів, виділених на допомогу безпритульним тваринам. Про це повідомили у Запорізькій обласній прокуратурі.
За даними слідства, у 2023–2025 роках між комунальним підприємством і приватною фірмою укладали договори на ветеринарні послуги для безпритульних собак і котів.
Слідчі вважають, що підозрювані штучно завищували вартість послуг. Зокрема, до рахунків включали ПДВ, хоча компанія вже не була платником податку і не мала права його нараховувати.
Через це комунальне підприємство перерахувало фірмі зайві кошти з міського бюджету.
Загальна сума збитків, за даними слідства, становить понад 1,1 млн гривень.
Наразі обом фігурантам повідомлено про підозру у привласнення та розтраті майна в особливо великих розмірах. Якщо їхню вину доведуть у суді, їм загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі, а також заборона обіймати певні посади до 3 років і конфіскація майна.
Слідство триває.
Раніше ми повідомляли про те, що на Запоріжжі голова громади провернув земельну схему
Джерело: zprz.city