вологість:
тиск:
вітер:
У Запорізькій області через ворожі удари без світла залишаються близько 6000 абонентів
Вчора двічі ворог бив по мережах обленерго у Новомиколаївській громаді. В результаті атак знеструмлювалися близько 4 тисяч родин, з них 3,4 тисячі вже заживлені, роботи тривають.
Про це повідомили в Запоріжжяобленерго.
Також енергетики відновили електропостачання 7 населених пунктів на Оріхівщині та більшість знеструмлених домівок у Біленькому та Кушугумі.
Загалом упродовж минулої доби вдалось повернути світло 7 085 родинам, повністю або частково заживлені 13 населених пунктів.
На ранок через вчорашні обстріли знеструмленими залишаються близько 3 тисяч споживачів на Новомиколаївщині та прилеглій до Запоріжжя території, а також 3 юридичні особи в обласному центрі.
Аварійно-відновлювальні роботи тривають.
Новини рубріки
Россия активизировала фейки о военнопленных для манипуляций семьями
25 червня 2026 р. 13:43
Не встиг сховатися: у Запоріжжі російський дрон забрав життя залізничника (фото)
25 червня 2026 р. 13:19