Сили оборони знищили ще один міст на окупованих територіях Запорізької області

25 червня 2026 р. 14:26

25 червня 2026 р. 14:26


У ніч на 25 червня українські захисники завдали ударів по мостах на ТОТ Запорізької і Луганської областей.

У Запорізькій області уразили автомобільний міст через річку Корсак (протікає по території окупованих Мелітопольського і Бердянського районів). На Луганщині вдарили по залізничних мостах через річки Айдар і Луганчик.

Це вже другий удар по мостах на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. 22 червня було знищено міст біля Василівки.

Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі внаслідок ворожого удару загинув помічник машиніста локомотива.

Сили оборони знищили ще один міст на окупованих територіях Запорізької області

Джерело: www.061.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua