вологість:
тиск:
вітер:
Сили оборони знищили ще один міст на окупованих територіях Запорізької області
У ніч на 25 червня українські захисники завдали ударів по мостах на ТОТ Запорізької і Луганської областей.
У Запорізькій області уразили автомобільний міст через річку Корсак (протікає по території окупованих Мелітопольського і Бердянського районів). На Луганщині вдарили по залізничних мостах через річки Айдар і Луганчик.
Це вже другий удар по мостах на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. 22 червня було знищено міст біля Василівки.
Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі внаслідок ворожого удару загинув помічник машиніста локомотива.
Новини рубріки
У Запоріжжі планують перерозподілити понад 130 мільйонів гривень: на що підуть кошти
25 червня 2026 р. 14:55