Клінічна смерть настала раптово: запорізькі медики за хвилини повернули жінку до життя (відео)

25 червня 2026 р. 16:45

25 червня 2026 р. 16:45


У Запоріжжі медики врятували пацієнтку після зупинки серця

У Запоріжжі бригада екстреної медичної допомоги врятувала життя літній жінці, яка опинилася у критичному стані. Про цей випадок повідомили на сторінці служби Екстреної медичної допомоги Запорізької області КНП «ТМО «ОЦЕМД та МК» ЗОР у фейсбуці.

Зазначається, що під час чергування медики отримали виклик до 75-річної пацієнтки. Жінка скаржилася на сильний біль за грудиною та різке погіршення самопочуття.

Після прибуття бригада встановила, що стан пацієнтки є тяжким. Вона відчувала інтенсивний біль та періодично втрачала свідомість. Медики одразу почали надавати необхідну допомогу та готувати жінку до транспортування в лікарню.

Однак під час підготовки до госпіталізації ситуація різко ускладнилася. У пацієнтки раптово настала клінічна смерть. Медичне обладнання зафіксувало фібриляцію шлуночків — небезпечне порушення серцевого ритму, яке потребує негайних дій.

Не втрачаючи жодної секунди, бригада розпочала реанімаційні заходи. Завдяки злагодженій роботі та професіоналізму медиків вдалося відновити життєві функції організму та повернути жінку до життя.

Після того як стан пацієнтки вдалося стабілізувати, її терміново доставили до медичного закладу для подальшого лікування під наглядом спеціалістів.

У службі екстреної допомоги подякували працівникам бригади, які брали участь у порятунку життя. Це лікар-анестезіолог Ольга Троїцька, парамедик Світлана Шаптала та екстрений медичний технік Азамат Яхін.

Раніше ми писали, що у Запоріжжі парамедики врятували пацієнта прямо в «швидкій»

Клінічна смерть настала раптово: запорізькі медики за хвилини повернули жінку до життя (відео)

Джерело: zprz.city

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua