вологість:
тиск:
вітер:
Вкрала мільйон і очолила підприємство окупантів: у Мелітополі викрили колишню посадовицю
Після привласнення бюджетних коштів жінка очолила підприємство, створене окупантами
Колишню керівницю комунального підприємства у Мелітополі підозрюють у привласненні одного мільйона гривень бюджетних коштів та співпраці з російськими окупантами. Про це повідомили у прокуратурі Запорізької області.
За даними слідства, у травні 2022 року, коли Мелітополь уже був окупований, жінка перевела один мільйон гривень з рахунків підприємства на банківські картки працівників. За даними прокуратури, після цього співробітники зняли гроші та передали їх їй готівкою. Слідчі вважають, що через ці дії Мелітопольська міська рада зазнала значних збитків.
Також правоохоронці встановили, що вже за місяць жінка почала працювати на окупаційну владу. Вона очолила "Государстенное унитарное предприятие Запорожской области "Аптечній ОПТ", яке росіяни створили на базі захопленого комунального майна. За версією слідства, експосадовиця організувала його роботу за правилами, встановленими окупаційною владою.
Наразі жінці повідомили про підозру. Їй інкримінують колабораційну діяльність та привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах. У разі доведення вини жінці загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Слідство триває.
Водночас, відповідно до Конституції України, особа вважається невинуватою, доки її провину не доведуть у суді.
Раніше ми повідомляли про те, що СБУ викрила дезертира, який працював на фсб
Джерело: zprz.city
Новини рубріки
Запорізькі спортсмени вибироли медалі на байдарках і каное, з шашок та плавання серед кадетів
26 червня 2026 р. 10:27
Будівлю садиби Миклашевських у селі Біленькому майже повністю зруйновано
26 червня 2026 р. 10:27