Обмін полоненими: із російської неволі повернули 13 захисників із Запорізької області

26 червня 2026 р. 16:20

26 червня 2026 р. 16:20


Сьогодні, 26 червня, відбувся 76 обмін військовополоненими. Додому повернули 160 українських захисників, зокрема із Запорізької області.

13 захисників із Запорізької області повернулися додому з ворожого полону. Більшість із них перебували в неволі з 2022 року.

«Попереду – відновлення, реабілітація та довгоочікувані зустрічі з рідними. Чекаємо кожного і кожну», – написав Федоров.

Зазначимо, сьогодні з російського полону звільнено 160 військових. Практично 99% звільнених потрапили у полон у 2022 році.

Серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Багато з повернутих — це старший офіцерський склад. Загалом під час цього обміну вдалося повернути 58 офіцерів.

На Запорізькому напрямку захисники знищили ворожий БТР, — ВІДЕО

Майже два роки вважався зникли безвісти: на війні загинув Ігор Залата із Запорізької області

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram !

0

Обмін полоненими: із російської неволі  повернули 13 захисників із Запорізької області

Джерело: 1news.zp.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua