вологість:
тиск:
вітер:
Обмін полоненими: із російської неволі повернули 13 захисників із Запорізької області
Сьогодні, 26 червня, відбувся 76 обмін військовополоненими. Додому повернули 160 українських захисників, зокрема із Запорізької області.
13 захисників із Запорізької області повернулися додому з ворожого полону. Більшість із них перебували в неволі з 2022 року.
«Попереду – відновлення, реабілітація та довгоочікувані зустрічі з рідними. Чекаємо кожного і кожну», – написав Федоров.
Зазначимо, сьогодні з російського полону звільнено 160 військових. Практично 99% звільнених потрапили у полон у 2022 році.
Серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Багато з повернутих — це старший офіцерський склад. Загалом під час цього обміну вдалося повернути 58 офіцерів.
На Запорізькому напрямку захисники знищили ворожий БТР, — ВІДЕО
Майже два роки вважався зникли безвісти: на війні загинув Ігор Залата із Запорізької області
Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram !
0
Джерело: 1news.zp.ua
Новини рубріки
Ворог завдав нового удару по Запоріжжю: поранено одну людину
26 червня 2026 р. 17:14
Мільйонні махінації у Запоріжжі: підозри оголосили посадовцям, лікарям і підрядникам (відео)
26 червня 2026 р. 17:03
Растрата более 1,1 млн грн: в Запорожье сообщили о подозрении экс-руководителю КП
26 червня 2026 р. 16:55