вологість:
тиск:
вітер:
З російського полону повернулися 13 захисників із Запорізької області
Під час чергового обміну військовополоненими додому повернулися 13 захисників із Запорізької області. Більшість із них перебували в російській неволі ще з 2022 року. Про це повідомили в Запорізькій ОВА.
Загалом цього дня Україні вдалося звільнити 160 військовослужбовців. Серед них - бійці Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.
Звільнені військові боронили країну на різних напрямках фронту, зокрема в Маріуполі та на території «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському й Сумському напрямках.
Попереду на захисників чекають лікування, реабілітація та довгоочікувані зустрічі з рідними. Українська влада наголошує, що робота над поверненням усіх полонених, як військових, так і цивільних - триває.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі внаслідок ворожої атаки постраждали 15 людей
Новини рубріки
Ворог завдав нового удару по Запоріжжю: поранено одну людину
26 червня 2026 р. 17:14
Мільйонні махінації у Запоріжжі: підозри оголосили посадовцям, лікарям і підрядникам (відео)
26 червня 2026 р. 17:03
Растрата более 1,1 млн грн: в Запорожье сообщили о подозрении экс-руководителю КП
26 червня 2026 р. 16:55