Франківські школярі зібрали майже шість мільйонів гривень для ЗСУ

20 листопада 2023 р. 23:05

20 листопада 2023 р. 23:05


Завдяки ініціативності учнів, батьків і педагогів, освітнім закладам Івано-Франківської громади  вдалося зібрати майже шість мільйонів гривень для українських захисників.

Про це інформує “Галка” з посиланням на виступ директорки Департаменту освіти та науки Вікторія Дротянко під час брифінгу в міській раді 20 листопада.

Зокрема, на благодійних ярмарках школярі продали солодощів на три мільйони гривень. Ярмарки проводили 38 навчальних установ, а деякі з них робили серію таких заходів.

За словами освітянки, тільки за жовтень маленькі волонтери з ліцей № 10 зібрали 140 тисяч гривень. Учні ліцею №7 на дводенному ярмарку вторгували 87 тисяч гривень. А учні з ліцею №4  попереднього місця передали військовим 97 тисяч гривень.

Були також і також креативні збори. До прикладу, в ліцей № 10 ініціювали акцію “Смілива гривня”. Щодня діти приносили залізні гроші номіналом 10 гривень, 5 гривень, 2 гривні, 1 гривня і 50 копійок. Загалом вийшло 85 кілограмів монет, а це — близько 23 тисяч гривень.

Очільниця Департаменту освіти та науки зазначає, що к ерівництво закладів самостійно обирає на що спрямувати кошти і яку саме частину вони хочуть забезпечувати:

“У когось в школі вчився випускник, який зараз на фронті, а в когось з дітей воюють батьки. А є й такі частини, які безпосередньо звертаються до шкіл”, — пояснює Вікторія Дротянко.

Крім того, 26 шкіл плетуть маскувальні сітки, 34 проводять збір продуктів та засобів гігієни й ще 19 закладів освіти виготовляють окопні свічки.

Франківські школярі зібрали майже шість мільйонів гривень для ЗСУ

Джерело: galka.if.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua