У Бурштині відбувся турнір з плавання пам’яті Героя України Дмитра Коцюбайла (ФОТО)

20 жовтня 2024 р. 18:46

У Бурштині вдруге відбувся турнір з плавання пам’яті Героя України Дмитра Коцюбайла (Да Вінчі). Цього року він проходив у поєднанні з чемпіонатом області серед кадетів.

Про це пише “Галка” з посиланням на Бурштинську міську раду.

Для участі у турнірі зареєструвалося понад 100 юних спортсменів у різних вікових групах. Окрім бурштинської команди, у змаганнях взяли участь команди з Рогатина, Калуша, Снятина, Долини, дві команди з Івано-Франківська, а також команда з м. Чортків, Тернопільщина.

Плавці змагалися на дистанціях 50 та 100 м брасом, вільним стилем, батерфляєм, плаванням на спині та у змішаній естафеті 4*50 м. Окрім цього, обов’язковою для учасників чемпіонату України серед кадетів була дистанція 200 м комплексним плаванням.

Почесні гості змагань – мама Дмитра, сестра Мар’яна та племінник Сашко. Мати Героя впевнена, що нам потрібні такі заходи, щоб не забувати всіх Героїв, які загинули за Україну. Не дарма в народі кажуть: «Поки нас пам’ятають – ми живі».
По закінченні змагань спортсмени, які посіли 1-3 місця в своїх вікових категоріях, нагороджені грамотами та медалями. Команди-переможці естафети отримали Кубки, а кожна команда отримала пам’ятний знак від Бурштинської міської ради. О рганізатори турніру відзначили команду м. Бурштин, яка була створена лише минулого року, але вже показала хороші результат.

рганізатори турніру відзначили команду м. Бурштин, яка була створена лише минулого року, але вже показала хороші результат.

Джерело: galka.if.ua