21 жовтня 2024 р. 11:12

Спортсмени з Прикарпаття відзначились на чемпіонаті Європи з боксу U-23, що відбувся у Болгарії, – здобули чотири золоті і одну срібну медалі, інформує КУРС з посиланням на голову Івано-Франківської ОДА Світлану Онищук .

КУРС писав, що до складу Національної збірної України увійшли боксери та боксерки Івано-Франківської обласної федерації боксу Ашот Кочарян , Василь Ткачук, Дарʼя-Ольга Гутаріна , Наталія Мерінова та Ірина Луцак

19 жовтня на чемпіонаті прикарпатські боксерки здобули відразу три золоті нагороди:

• Дарʼя-Ольга Гутаріна (до 52 кг);
  • Наталія Мерінова (66 кг) ;
  • Ірина Луцак (81 кг).

Наставниками чемпіонок є тренери Антон Коссе , Сергій Данилів , Василь Кондрат .

20 жовтня скарбничку нагород поповнили Василь Ткачук та Ашот Кочарян.

Василь Ткачук став переможцем чемпіонату Європи U-23 у ваговій категорії 92+ кілограми. У фінальному поєдинку він впевнено здолав суперника з Греції.

Прикарпатські боксери здобули чотири золота та срібло на чемпіонаті Європи з боксу U-23 1

Ашот Кочарян виборов срібну нагороду у ваговій категорії до 86 кілограмів. Боксер протягом усього турніру демонстрував свою майстерність, та у фіналі поступився представнику Англії.

Завдяки таким результатам наших земляків збірна України з боксу серед чоловіків і жінок здобула першість чемпіонату Європи з боксу U-23.