Прикарпатські спортсмени другий день поспіль відзначились на Чемпіонаті Європи з боксу U-23, що відбувся у Болгарії

21 жовтня 2024 р. 11:23

Ще плюс золото та срібло в скарбничку Прикарпаття: наші спортсмени другий день поспіль відзначились на Чемпіонаті Європи з боксу U-23, що відбувся у Болгарії.

Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА .

Боксери продемонстрували непереборну жагу до перемоги та відмінну підготовку, здобувши такі результати у своїх вагових категоріях:

Василь Ткачук став переможцем Чемпіонату Європи U-23 у ваговій категорії 92+ кілограми.

У фінальному поєдинку він впевнено здолав суперника з Греції.

Ашот Кочарян виборов срібну нагороду у ваговій категорії до 86 кілограмів. Боксер протягом усього турніру демонстрував свою майстерність, та у фіналі поступився представнику Англії.

У підсумку разом з прикарпатськими боксерками, які здобули три золоті нагороди та стали Чемпіонками Європи, наші спортсмени везуть зі змагань чотири золота і одне срібло.

Завдяки таким результатам наших земляків збірна України з боксу серед чоловіків і жінок здобула першість Чемпіонату Європи з боксу U-23.