вологість:
тиск:
вітер:
Франківський котельно – зварювальний завод продають компанії, яку пов’язують із мільйонером Єфімовим
Аукціон з приватизації заводу відбувся 26 вересня . При початковій вартості 20,4 млн грн найвищу ціну запропонувало ПП “Вестхім” – 2,6 млрд грн.
Директорка підприємства Наталія Пукіш відмовилася від підписання договору, пояснивши, що під час аукціону через повітряну тривогу помилилася у ціні з комою.
Після дискваліфікації ПП “Вестхім” переможцем торгів визнали ТОВ “Стройуком”, яке на аукціоні за котельно-зварювальний завод запропонувало 320,2 млн грн. На майданчику “Прозоро. Продажі” опублікували повідомлення про намір укласти договір з переможцем, а це означає, що підприємство оплатило лот.
Площа приміщень, які виставили на аукціон, становить 51 243,9 кв. м. З них 19 809,1 кв. м перебуває в оренді. Разом з приміщеннями приватизації підлягають дві земельні ділянки загальною площею 14,3752 га .
За даними системи YouControl , ТОВ “Стройуком” засноване у Краматорську в 2016 році. У червні 2022 року підприємство перереєструвалося у місті Перечин на Закарпатті. Засновниками підприємства є Максим Терещенко з Краматорська та Микола Кавєрзінз Києва.
Журналісти-розслідувачі пов’язують ТОВ “Стройуком” із колишнім народним депутатом, доларовим мільйонером Максимом Єфімовим.
У 2021 році Єфімов посів 51-ше місце у списку Forbes “100 найбагатших українців”. За оцінкою видання, його статки на той момент становили 205 млн доларів. Серед його найбільших активів – ПАТ “Донбасенерго”, КВЦ “Парковий” та ряд заводів важкого машинобудування. Він також є співвласником низки компаній зеленої енергетики, серед яких вітряні станції та заводи з виробництва вітроенергетичного обладнання (корпорація “Вітряні парки України”).
Також Єфімов був співвласником Новокраматорського машинобудівного заводу, який ВРУ дозволила націоналізувати у 2022 році. Також він є міноритарним співвласником сталеливарного заводу “Енергомашспецсталь”, 92% акцій якого поки що належить офшорній кіпрській компанії, яку контролює “Росатом”.
Єфіменко двічі обирався депутатом Краматорської міськради, до 2014 року був членом “Партії Регіонів”. У 2014 році обраний народним депутатом як самовисуванець. Згодом увійшов до фракції “Блоку Петра Порошенка”.
У 2019 році пройшов до Верховної Ради як самовисуванець від округу №48 (місто Краматорськ Донецької області). Згодом увійшов до депутатської групи “Довіра”. У травні 2022 року очолив новостворену депутатську групу “Відновлення України”, до якої ввійшли переважно колишні члени фракції забороненої проросійської партії ОПЗЖ і вихідці з групи “Довіра”.
У 2023 році склав депутатські повноваження. Своє рішення пояснив прагненням зосередити роботу в прифронтовому Краматорську.
Джерело: galka.if.ua
Новини рубріки
На Калущині застрелили шакала: мисливці пояснили, чому це потрібно робити
26 листопада 2024 р. 21:40
Графік вимкнення світла на Прикарпатті на 27 листопада
26 листопада 2024 р. 21:35
Помер ветеран з Прикарпаття (ФОТО)
26 листопада 2024 р. 21:35