вологість:
тиск:
вітер:
Від бойової медикині до керівниці ЦВС: як воює ексзаступниця міського голови Долини Руслана Гаврилків
Руслана Гаврилків у мирний час працювала у сфері місцевого самоврядування – була заступницею міського голови Долини, а після повномасштабного вторгнення приєдналася до війська, пише КУРС .
Про бойовий шлях Руслани Гаврилків розповіли на сторінці окремого батальйону спеціального призначення “Дике поле”.
У міській раді Руслана Гаврилків курувала такі напрямки, як: міська інфраструктура, проєкти з покращення дорожньої мережі та парків, залучення інвесторів для заснування промислових підприємств. Також очолювала громадську організацію «Жіночий погляд» та створила Благодійний Фонд Долини, який допомагав отримати необхідне лікування нужденним важко хворим людям, а також підтримував лікарні у важки часи – зокрема під час епідемії коронавірусу.
Після повномасштабного вторгнення заступниця міського голови доєдналася до війська. Спочатку служила бойовим медиком окремого розвідувального взводу. Згодом в окремому батальйоні спеціального призначення “Дике Поле” Руслана Гаврилків очолила групу ЦВС (Цивільно-військового співробітництва). Військовослужбовиця їздила на ексгумації, на пошуки тіл зниклих безвісти бійців батальйону, спілкувалася з рідними бійців які загинули.
Також керівниця групи ЦВС організувала всю роботу із цивільним населенням прифронтових територій у зоні відповідальності батальйону: якщо у людей була потреба евакуюватись, хоча заважав банальний страх, Руслана Гаврилків знаходила спосіб вивезти людей. Вона особисто їздила в населені пункти в трьох областях України, в райони, у яких батальйон тривалий час вів дуже напружені бойові дії з ворогом. Вона переконувала виїхати звідти пенсіонерів, відвозила їх у більш віддалені від фронту населені пункти, допомогла їм оформляти та отримувати пенсії.
Ще у складі окремого батальйону “Дике Поле” жінка-військова постійно передавала дітям на прифронтових територіях подарунки, необхідні ліки. Також зібрала батальйонних медиків й організувала медичну допомогу на прифронтових територіях, насамперед людям похилого віку.
Згодом Руслана Гаврилків очолила відділ ЦВС штурмового полку, а потім і корпусу, де теж постійно виїжджала для спілкування з людьми на місцях, підтримувала рідних бійців, які загинули або зникли безвісти. Вона завжди знаходила можливість завезти подарунки дітям, та організовувала евакуацію усім, хто хотів виїхати.
“Українці на прифронтових територіях завжди знають, що вона допоможе, й розраховують на неї.
Такий шлях під час великої війни обрала українська жінка, яка не бачила іншого вибору крім як залишити мирне життя та встати на захист України”, – йдеться в повідомленні.
Ctrl + Enter
Джерело: kurs.if.ua
Новини рубріки
2024 рік став найтеплішим в історії спостережень на Прикарпатті
04 січня 2025 р. 20:36
"Це ініціатива релокованого бізнесу": Харків може стати містом-побратимом Калуша
04 січня 2025 р. 20:30