вологість:
тиск:
вітер:
На фронті загинув воєнний кореспондент з Франківська Руслан Ганущак
Завдяки його праці, світлини з війни побачили у Америці та Англії.
На російсько-українській війні загинув захисник, воєнний кореспондент з Івано-Франківська Руслан Ганущак.
Про це повідомила франківська журналістка, доброволець полку “Азов” Наталія Коцкович, пише “ Галицький кореспондент “.
Руслан служив у 92 механізованій бригаді ЗСУ.
“Загинув мій друг. Руслан Ганущак – це людина-легенда і я хочу, щоби про його працю заради перемоги знали всі. Ми познайомились у 2014-му, коли Руслан з позивним Остап – боєць батальйону «Азов» приїхав у відпустку. Згодом я також долучилася вже до полку. І з осені 2014-го ми служили в одному підрозділі – пресслужбі «Азову»”, – йдеться у повідомленні.
Наталія Коцкович додає, що вони разом знімали найкращі кадри і короткометражки з Широкиного, Гранітного, Бердянського, Лебединського, Марʼїнки. Пліч-о-пліч фіксували у своїх сюжетах всі злочини Росії на Донбасі.
“Руслан був неймовірним! Мої смішні історії з війни зазвичай були повʼязані з ним. Це Руслан вивозив групу під час мінометного обстрілу в Широкиному. Коли всі вже молилися, він просто спокійно обертав до нас голову і казав: «я і цього разу вас вивезу». Запашна фірмова кава від Остапа – всі знали, що без неї робота не почнеться. А заварював він її у глиняне горнятко, привезене з Карпат. А як Руслан любив Карпати!!! І не тільки українські гори! У мирний час Руслан багато подорожував і підкорював вершини в Україні і закордоном. А потім захоплено про них розповідав…” – додає Наталія.
З початком війни Руслан знайшов своє місце і у ній. Він знімав відео, фотографував та готував матеріали про війну в Україні. Завдяки його праці, світлини з війни побачили у Америці та Англії. Рік тому, коли Руслан вже служив у 92 механізованій бригаді ЗСУ, у Івано-Франківську організували його виставку світлин.
Нагадаємо , 26 травня у 2016 році в Івано-Франківську в актовій залі Прикарпатського національного університету відбулася презентація фільму «Брат за брата» військового кореспондента полку «АЗОВ» Руслана Ганущака . Документальний фільм розповідає про грузинів, що разом з українськими добровольцями звільняли та боронили селище Широкине під Маріуполем.
Джерело: gk-press.if.ua«Сама назва фільму говорить про те, що пліч-о-пліч із нашими українськими бійцями воюють бійці з інших країн: Білорусі, Грузії, Італії, Швеції, Польщі і навіть Росії, які воюють не проти Росії, а проти режиму, проти агресора», – розповів тоді режисер фільму Руслан Ганущак.
Новини рубріки
"Дні здоров'я": на Івано-Франківщині працюватимуть мобільні медичні бригади (ГРАФІК)
12 січня 2025 р. 19:52
Помер доцент кафедри неврології та нейрохірургії Франківського медуніверситету Сергій Кобець
12 січня 2025 р. 19:33