вологість:
тиск:
вітер:
Прикарпатські медики впроваджують нові методи лікування переломів кісток у дітей
Дитина не потребує додаткової фіксації гіпсовими пов’язками та має можливість раннього навантаження та швидкого відновлення функціонування кінцівки.
Про це пише Галицький кореспондент з посиланням на Івано-Франківську обласну дитячу лікарню.
Завідуючий відділення Юрій Іванчук, лікарі травматологи Василь Данів та Василь Качур при переломах кісток гомілки, кісток передпліччя та плечової кістки проводять операції блокуючого інтрамедулярного остеосинтезу. Методика дає можливість через невеликі розрізи вводити фіксуючі стержні в канал кістки, які стабільно утримують перелом кістки. Комбінована анестезія під час операції дозволяє мінімізувати потребу в додатковому післяопераційному знеболенні.
Серед переваг методу: надійна стабілізація перелому, дуже рання реабілітація пацієнта, зменшення післяопераційного періоду та ускладнень, скорочення термінів перебування в стаціонарі.
«Раніше основним методом вибору лікування таких переломів був скелетний витяг. Це мінімум місяць строгого незручного ліжкового режиму з цілодобовим доглядом за дитиною, з подальшою фіксацією гіпсовою пов`язкою з усіма незручностями від неї та значно подовженою реабілітацією пацієнта (до кількох місяців). Єдиним недоліком блокуючого остеосинтезу є вікове обмеження – такі операції проводять дітям віком від 10 до 18 років», – йдеться у повідомленні.

Новини рубріки

У Франківську вшанували третю річницю виходу захисників з Азовсталі (ФОТО)
18 травня 2025 р. 21:25