вологість:
тиск:
вітер:
Як адаптувати корпоративну англійську для різних рівнів: від junior до С-level
Корпоративна англійська важлива з багатьох причин, і одна з них – об’єднання команди. Але як об’єднати тих, у кого різні ролі? Як провести навчання, коли кожен працівників має свої особливі завдання? Як адаптувати програму під різні рівні знань? Все це передбачено у спеціальних курсах, які адаптовані під різні рівні учасників. Поділимось з вами цими п’ятьма принципами, на яких базується адаптивне вивчення мов для корпоративних клієнтів від be-english.com.ua .
Визначення рівня знань мови
Мовна діагностика учасників дозволяє на старті з’ясувати, з чого починати навчання. Це допоможе розділити групу працівників за рівнями їхніх знань. Таким чином утворяться менші однорідні групи, які між собою матимуть однакову базу знань і будуть на рівних. Залежно від мети можуть проводити навчання окремо з кожною з цих груп, або змішано, але орієнтуючись в завданнях на рівні.
Створення програм під специфіку посади
Важливо також виділити різні посадові рівні, щоб створити окремі програми під посади учасників. Це можуть бути:
Для ефективності додають в навчання ситуаційні ігри та кейси, які містять посадові сценарії. Приміром, джуніорам дають писати листи, ставити запитання та виконувати інші робочі моменти з використанням мови. Тоді як HR-менеджерів тренують проводити співбесіди англійською, щоб вони володіли необхідною лексикою для інтерв’ю.
Індивідуалізація тем під KPIs ролі
Корпоративне навчання англійської мови результативне тоді, коли прикладне. Тому при адаптації програм враховують усі деталі щодо учасників групи, зокрема й їхні професійні завдання:
- Sales вчаться англійською виконувати роботу з запереченнями;
- UX-дизайнери роблять презентації своїх ідей;
- з PM розігрують діалоги з управлінських ситуацій.
Індивідуалізують не лише завдання під KPIs ролі, а й також в програму підбирають лексику відповідно до сфер діяльності та роботи компанії. Приміром, в IT-сфері важливі технічні терміни, в програми HR-ам підбирають рекрутингову термінологію, менеджерам роблять акцент на бізнес-лексиці, а для customer success – різні терміни й фрази підтримки.
Про особливості корпоративного навчання і те, як адаптують програми, можна більше дізнатись на сайті Be English Academy тут .
Використання гнучких форматів
Проговорюють і підбирають також формат навчання. Зокрема можна вчитись короткими сесіями на регулярній основі (підійде Junior-спеціалістам) або ж з коучем на індивідуальних інтенсивах, що доречно для топ-менеджерів.
Розвиток soft skills англійською
Практика мовлення – найефективніший метод навчання, який одразу налаштовує на нетворкінг та комунікацію. Уроки, що адаптовані під реальні робочі ситуації, приносять реальну користь. На розвиток таких soft skills позитивно впливають саме змішані групи, де є і тімліди, і junior, адже тоді відбувається обмін досвідом та знань. Якщо ж ціль покращити граматику, краще формувати однорівневі групи.
Пам’ятайте, що навчання – це природний процес зростання й пізнання, тому тут важливо регулярно збирати фідбек і аналізувати ефективність. В разі змін в команді, обов’язково слід своєчасно оновлювати програму й теми, щоб все це не ставало формальністю, а приносило справжні результати.
Реклама
Ctrl + Enter

Новини рубріки

У Лондоні судять чоловіка з паспортами РФ і Британії за фінансування бойовиків Росії
02 липня 2025 р. 00:21

Цікаве про Україну: будинок-хвиля
01 липня 2025 р. 23:54

На рідній землі: Петро Марцінко повернувся з полону в рідне село Клубівці
01 липня 2025 р. 23:12