вологість:
тиск:
вітер:
Юні баскетболісти змагалися в Івано-Франківську: у місті пройшов турнір 3х3
В Івано-Франківську відбулися змагання з баскетболу 3х3 серед дітей. Спортивний захід був організований з метою популяризації активного способу життя та розвитку фізичної культури серед молоді міста.
Про це Голос-Інфо дізнається від Руслана Марцінківа .
Про проведення турніру повідомив міський голова Руслан Марцінків. Очільник міста зазначив, що системні заняття спортом допомагають дітям формувати дисципліну, зміцнювати силу духу та розвивати стійкість до життєвих викликів.
Підготовкою та проведенням змагань займалися:
-
Міський центр «Спорт для всіх»;
-
Баскетбольна академія ГО БК «Говерла».
Міський центр «Спорт для всіх»;
Баскетбольна академія ГО БК «Говерла».
Міський голова висловив вдячність батькам і тренерському складу за виховання підростаючого покоління та значний внесок у розвиток дитячого баскетболу в регіоні.
Джерело: www.golosinfo.com.ua
Новини рубріки
Яремчанські ліцеїсти виграли 100 тис. грн на стрітбольний майданчик
06 червня 2026 р. 15:27
Франківські “Маскувальні феї” знову плестимуть сітки просто неба
06 червня 2026 р. 15:23
«Війна не закінчується після повернення додому»: психолог Степан Савчук про адаптацію ветеранів
06 червня 2026 р. 15:18