«Наслідки відчують всі»: у Калуші заявили про критичну ситуацію з очисними спорудами

10 червня 2026 р. 12:50

10 червня 2026 р. 12:50


Ситуація з роботою очисних споруд на Калущині залишається критичною. Їхня зупинка навіть на кілька днів може спричинити серйозні екологічні наслідки.

Про це заявив міський голова Калуша Андрій Найда у прямому етері ТРК «РАІ», пише Фіртка .

Ситуація на очисних спорудах «Карпатнафтохіму» у Калуші критична: працівники місяцями працюють без зарплати

Калуш на межі техногенної аварії через крах «Карпатнафтохіму»

Працівники очисних споруд «Карпатнафтохіму» не отримали повну зарплатню: мер Калуша заявив про порушення домовленостей

«Наслідки відчують всі»: у Калуші заявили про критичну ситуацію з очисними спорудами

Джерело: firtka.if.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua