У Коломийському міськрайонному суді обрали нового голову

11 червня 2026 р. 14:56

11 червня 2026 р. 14:56


У Коломийському міськрайонному суді відбулися збори суддів, під час яких розглянули питання обрання голови установи.

Про це повідомили у суді, пише Фіртка .

За результатами таємного голосування головою суду одноголосно обрали суддю Віталія Сольського .

«Обрання голови суду є важливою подією для колективу установи, адже від ефективної організації роботи суду значною мірою залежить належне здійснення правосуддя та забезпечення доступу громадян до судового захисту», — йдеться у дописі.

Колектив суду привітав Віталія Сольського з обранням та побажав йому професійних успіхів, мудрих рішень і плідної роботи.

У Коломийському міськрайонному суді обрали нового голову

Джерело: firtka.if.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua