На Прикарпатті зростає кількість кишкових інфекцій: лікар назвав причини

11 червня 2026 р. 18:16

11 червня 2026 р. 18:16


фото: ілюстративне

На Прикарпатті фіксують збільшення кількості випадків кишкових інфекцій.

Про це розповів лікар-інфекціоніст, доцент кафедри інфекційних хвороб та епідеміології Івано-Франківського національного медичного університету Андрій Процик в інтерв'ю журналістці Фіртки .

На Прикарпатті активізувалися кліщі: лікар розповів про небезпечні хвороби

На Прикарпатті зростає кількість кишкових інфекцій: лікар назвав причини

Джерело: firtka.if.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua