вологість:
тиск:
вітер:
Четверо випускників з Богородчанської громади здали НМТ на 200 балів
Четверо випускників закладів освіти Богородчанської громади отримали максимальні 200 балів на Національному мультипредметному тесті.
Про це повідомив голова громади Ростислав Заремба, пише ПІК .
За його словами, цьогоріч тестування успішно склали 425 з 500 учасників, а четверо школярів продемонстрували найвищий можливий результат з окремих предметів.
Найкращий результат показав випускник Богородчанського ліцею №1 імені Олекси Гірника Олександр Гутич. Він набрав по 200 балів одразу з двох предметів — англійської мови та історії України. Як зазначають у громаді, це перший подвійний максимальний результат в історії навчального закладу.
Максимальні 200 балів також отримали:
- Андрій Басараб — з математики (Богородчанський ліцей №1 імені Олекси Гірника) ;
- Юрій Пташник — з англійської мови (Богородчанський ліцей №1 імені Олекси Гірника);
- Кирило Семака — з англійської мови (Богородчанський ліцей №2).
З нагоди високих досягнень випускників відзначили грамотами та грошовими преміями.
«Наші 200-бальники – гордість громади, приклад для молодших поколінь та доказ того, що наполегливість, цілеспрямованість і якісна підготовка відкривають шлях до найвищих результатів», — зазначив Ростислав Заремба.
Читайте в ПІК:
- Випускник із Львова набрав максимальні 800 балів на НМТ
- Двоє випускників із Бурштина склали НМТ на 200 балів на НМТ
- Випускник з Франківська склав НМТ з трьох предметів на 200 балів (ФОТО)
Джерело: pik.net.ua
Новини рубріки
На Івано-Франківщині з водойми витягли тіло чоловіка
22 червня 2026 р. 13:57
Зеленський пригрозив відповіддю Білорусі через підтримку російських ударів
22 червня 2026 р. 13:57
Начальник поліції Прикарпаття відзначив бійців КОРДу з нагоди 10-річчя створення підрозділу
22 червня 2026 р. 13:49