Четверо випускників з Богородчанської громади здали НМТ на 200 балів

22 червня 2026 р. 12:35

22 червня 2026 р. 12:35


Четверо випускників закладів освіти Богородчанської громади отримали максимальні 200 балів на Національному мультипредметному тесті.

Про це повідомив голова громади Ростислав Заремба, пише ПІК .

За його словами, цьогоріч тестування успішно склали 425 з 500 учасників, а четверо школярів продемонстрували найвищий можливий результат з окремих предметів.

Найкращий результат показав випускник Богородчанського ліцею №1 імені Олекси Гірника Олександр Гутич. Він набрав по 200 балів одразу з двох предметів — англійської мови та історії України. Як зазначають у громаді, це перший подвійний максимальний результат в історії навчального закладу.

Максимальні 200 балів також отримали:

З нагоди високих досягнень випускників відзначили грамотами та грошовими преміями.

«Наші 200-бальники – гордість громади, приклад для молодших поколінь та доказ того, що наполегливість, цілеспрямованість і якісна підготовка відкривають шлях до найвищих результатів», — зазначив Ростислав Заремба.

Читайте в ПІК:

Четверо випускників з Богородчанської громади здали НМТ на 200 балів

Джерело: pik.net.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua