У Богородчанській громаді четверо випускників склали НМТ на 200 балів

22 червня 2026 р. 14:58

22 червня 2026 р. 14:58


Цьогоріч у Богородчанській громаді 500 випускників взяли участь у Національному мультипредметному тестуванні, із них 425 успішно подолали тестування, а четверо продемонстрували найвищий можливий результат – 200 балів, пише КУРС з посиланням на голову Богородчанської громади Ростислава Зарембу .

Випускник Богородчанського ліцею №1 імені Олекси Гірника Олександр Гутич здобув по 200 балів одразу з двох предметів – англійської мови та історії України. Це перший подвійний максимальний результат в історії закладу.

Максимальні 200 балів також отримали: Андрій Басараб (математика, Богородчанський ліцей №1 імені Олекси Гірника); Юрій Пташник (англійська мова, Богородчанський ліцей №1 імені Олекси Гірника); Кирило Семака (англійська мова, Богородчанський ліцей №2).

22 червня голова громади Ростислав Заремба привітав випускників та вручив їм грамоти і грошові премії.

”Ці досягнення є свідченням високого рівня знань, наполегливої праці, стресостійкості та віри у власні сили. Особливо цінними вони є в умовах російсько-української війни. Щиро бажаю випускникам нових звершень, впевненості у власних силах та успішного втілення всіх задумів”, – пише Заремба.

Ctrl + Enter

У Богородчанській громаді четверо випускників склали НМТ на 200 балів

Джерело: kurs.if.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua