вологість:
тиск:
вітер:
У Богородчанській громаді четверо випускників склали НМТ на 200 балів
Цьогоріч у Богородчанській громаді 500 випускників взяли участь у Національному мультипредметному тестуванні, із них 425 успішно подолали тестування, а четверо продемонстрували найвищий можливий результат – 200 балів, пише КУРС з посиланням на голову Богородчанської громади Ростислава Зарембу .
Випускник Богородчанського ліцею №1 імені Олекси Гірника Олександр Гутич здобув по 200 балів одразу з двох предметів – англійської мови та історії України. Це перший подвійний максимальний результат в історії закладу.
Максимальні 200 балів також отримали: Андрій Басараб (математика, Богородчанський ліцей №1 імені Олекси Гірника); Юрій Пташник (англійська мова, Богородчанський ліцей №1 імені Олекси Гірника); Кирило Семака (англійська мова, Богородчанський ліцей №2).
22 червня голова громади Ростислав Заремба привітав випускників та вручив їм грамоти і грошові премії.
”Ці досягнення є свідченням високого рівня знань, наполегливої праці, стресостійкості та віри у власні сили. Особливо цінними вони є в умовах російсько-української війни. Щиро бажаю випускникам нових звершень, впевненості у власних силах та успішного втілення всіх задумів”, – пише Заремба.
Ctrl + Enter
Джерело: kurs.if.ua
Новини рубріки
На кордоні прикарпатець намагався ввезти заборонені ліки на 2,2 млн гривень
23 червня 2026 р. 09:55
Нічне "замінування" — ранкове затримання: у Франківську викрили псевдомінера (ФОТО)
23 червня 2026 р. 09:46