вологість:
тиск:
вітер:
Алкоголь неповнолітнім і гори сміття: у Калуші посилять контроль за масовими заходами після зауважень до концерту
Після благодійного концерту на стадіоні «Хімік» у Калуші міська влада виявила низку організаційних проблем. Серед них — недостатня кількість смітників, пошкодження майна стадіону, відсутність належної координації відповідальних осіб та випадки продажу алкоголю неповнолітнім.
Про це йшлося на оперативній нараді у міській раді, пише Фіртка .
Міський голова Калуша Андрій Найда наголосив, що перед наступним концертом, який запланований на 26 червня, необхідно усунути всі виявлені недоліки.
За його словами, після заходу територія стадіону залишилася засміченою, а наявної кількості урн не вистачило для такої кількості відвідувачів.
«Треба підготуватися, бо вже цього тижня буде наступний концерт. Якщо ми відповідальні за забезпечення умов, санітарний стан і благоустрій, то потрібно думати про додаткові контейнери для сміття.
Люди мають мати куди викидати сміття, бо якщо немає такої можливості, вони кидають його де-небудь», — зазначив Андрій Найда.
Окремо міський голова звернув увагу на зафіксовані випадки продажу алкогольних напоїв неповнолітнім.
«Учора були ганебні випадки, коли неповнолітнім продавали пиво. Якщо організатори планують щось продавати на заході, це має погоджуватися з нами. Не може бути так, що про продаж алкоголю ми дізнаємося вже під час концерту», — сказав Найда.
Окремо міський голова наголосив на необхідності чітко визначити відповідальних осіб за медичне забезпечення, безпеку та координацію роботи під час масових заходів.
Водночас начальник управління молоді та спорту Калуської міської ради Руслан Цюпер повідомив, що після концерту вже проводиться аналіз ситуації.
«Будемо зараз збиратися, дивитися, яка ситуація по стадіону, тому що є певні наслідки після концерту. Будемо з'ясовувати всі обставини», — зазначив Руслан Цюпер.
За його словами, організатори несли відповідальність за прибирання території відповідно до укладеного договору.
«У договорі було прописано, що вони несуть за це відповідальність, у тому числі й за прибирання сміття», — пояснив посадовець.
Водночас Андрій Найда зауважив, що попри організаційні проблеми благодійні заходи на підтримку українських військових необхідні.
«Такі заходи потрібно проводити. Люди цього хочуть, вони спрямовані на підтримку Збройних сил України. Але ми маємо створити всі необхідні умови та врахувати недоліки, щоб надалі їх мінімізувати», — підсумував міський голова.
Калуш на межі техногенної аварії через крах «Карпатнафтохіму»
Джерело: firtka.if.ua
Новини рубріки
У Калуській громаді 23 червня оголосили «День без авто»
22 червня 2026 р. 16:40
Конфлікт через чергу в магазині: У Галичі жінку визнали винною у побитті пенсіонерки
22 червня 2026 р. 16:38
КНУВС посів 9 місце серед ЗВО України за результатами акредитаційних експертиз
22 червня 2026 р. 16:28