вологість:
тиск:
вітер:
У Калуській громаді 23 червня оголосили «День без авто»
Завтра, 23 червня, у межах Тижня Днів сталої енергії – 2026, Калуська міська територіальна громада долучиться до загальноєвропейської екологічної ініціативи «День без авто». Акція проходить за офіційної підтримки проєкту «Угода мерів-Схід».
Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду .
Організатори закликають місцевих жителів хоча б на один день змінити свої транспортні звички задля збереження довкілля.
Мета та особливості екологічної акції:
- Альтернативний транспорт: Мешканцям громади пропонують у вівторок повністю відмовитися від приватних автомобілів і натомість обрати піші прогулянки, велосипеди, самокати або скористатися громадським транспортом.
- Екологічний ефект: Тимчасова відмова від автівок дозволить суттєво зменшити обсяги викидів вуглекислого газу ( $CO_2$ ) в атмосферу, знизити рівень шуму на вулицях міста та покращити якість повітря.
- Свідоме споживання: Захід покликаний звернути увагу прикарпатців на те, як їхні щоденні побутові рішення впливають на клімат та загальну екологічну ситуацію в громаді.
Джерело: www.golosinfo.com.ua
Новини рубріки
У Франківську оштрафували жінку за фейкове повідомлення про крадіжку
22 червня 2026 р. 17:21
Причини перебоїв в електромережі та роль очищення контактів
22 червня 2026 р. 17:21