вологість:
тиск:
вітер:
Випускниця Бурштинського ліцею отримала 200 балів з української та англійської мов на НМТ
Випускниця Бурштинського ліцею №3 Юлія Братусь отримала максимальні 200 балів на НМК з двох предметів — української та англійської мов.
Про це пише “Галка” з посиланням на ліцей.
У ліцеї зазначають, що такий результат став можливим завдяки наполегливій праці, цілеспрямованості та високому рівню підготовки учениці.
“Це результат наполегливої праці, цілеспрямованості та віри у власні сили. Ми щиро радіємо таким досягненням і бажаємо Юлії нових перемог, звершень і яскравого майбутнього!”, — йдеться у дописі ліцею.
Також у ліцеї висловили вдячність учителям Дем’янівської філії, а також Ірині Нагірняк, Лілії Плясун, Аллі Скрипці та Оксані Шпирці за професіоналізм, підтримку й внесок у цей результат.
Джерело: galka.if.ua
Новини рубріки
Пневмонія у дітей: як не пропустити небезпечне захворювання — пояснює педіатр Сергій Гаврилюк
22 червня 2026 р. 19:51
Взуття оптом для різних сегментів – дитяче, чоловіче, жіноче
22 червня 2026 р. 19:51