вологість:
тиск:
вітер:
У Коломиї п'ятеро випускників здобули по 200 балів на НМТ
П’ять коломийських школярів здобули максимальні 200 балів на національному мультипредметному тесті, пише КУРС з посиланням на міського голову Богдана Станіславського .
Двістібальники:
- учень Коломийського ліцею №9 Тимофій Вовчук – англійська мова;
- учениця Коломийського ліцею №4 імені Сергія Лисенка Божена Костюк – українська література;
- учениця Коломийської гімназії імені Михайла Грушевського Владислава Матковська – англійська мова;
- учень Коломийської гімназії імені Михайла Грушевського Віталій Тимків – англійська мова;
- учениця Коломийської гімназії імені Михайла Грушевського Анастасія Шукайлик – математика.
“Коломийська громада неймовірно пишається своїми випускниками. Ви довели, що інтелект, характер і наполегливість сильніші за будь-які обставини. Щиро дякую педагогам та батькам наших випускників за постійну підтримку та мотивацію. Це і ваша перемога також”, – каже Станіславський.
КУРС писав, що у Богородчанській громаді четверо випускників склали НМТ на 200 балів
Ctrl + Enter
Джерело: kurs.if.ua
Новини рубріки
Підтвердилася загибель воїна Івана Юрука з Івано-Франківщини
22 червня 2026 р. 21:05
КНУВС увійшов до десятки найкращих ЗВО України за результатами акредитації
22 червня 2026 р. 20:41