У Коломиї п'ятеро випускників здобули по 200 балів на НМТ

22 червня 2026 р. 20:12

22 червня 2026 р. 20:12


П’ять коломийських школярів здобули максимальні 200 балів на національному мультипредметному тесті, пише КУРС з посиланням на міського голову Богдана Станіславського .

Двістібальники:

  • учень Коломийського ліцею №9 Тимофій Вовчук – англійська мова;
  • учениця Коломийського ліцею №4 імені Сергія Лисенка Божена Костюк – українська література;
  • учениця Коломийської гімназії імені Михайла Грушевського Владислава Матковська – англійська мова;
  • учень Коломийської гімназії імені Михайла Грушевського Віталій Тимків – англійська мова;
  • учениця Коломийської гімназії імені Михайла Грушевського Анастасія Шукайлик – математика.

“Коломийська громада неймовірно пишається своїми випускниками. Ви довели, що інтелект, характер і наполегливість сильніші за будь-які обставини. Щиро дякую педагогам та батькам наших випускників за постійну підтримку та мотивацію. Це і ваша перемога також”, – каже Станіславський.

КУРС писав, що у Богородчанській громаді четверо випускників склали НМТ на 200 балів

Ctrl + Enter

У Коломиї п'ятеро випускників здобули по 200 балів на НМТ

Джерело: kurs.if.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua