У Калуській громаді 23 червня проведуть День без авто

22 червня 2026 р. 20:20

22 червня 2026 р. 20:20


У межах Тижня Днів сталої енергії – 2026, який проводиться за підтримки Угоди мерів-Схід, 23 червня у Калуській громаді оголошено Днем без авто.

Про це пише “Галка” з посиланням на Калуську міську раду.

Мешканців громади закликають хоча б на один день відмовитися від використання власних автомобілів та обрати альтернативні способи пересування — пішу прогулянку, велосипед або громадський транспорт.

“Кожна поїздка без автомобіля — це менше викидів вуглекислого газу в атмосферу, чистіше повітря, менше шуму на вулицях та більше турботи про власне здоров’я”, — йдеться у дописі.

День без авто має не лише екологічну мету, а й покликаний привернути увагу до щоденних звичок людей та їхнього впливу на довкілля і майбутнє громади.

Жителів Калуської громади закликають долучитися до ініціативи та зробити свій внесок у сталий розвиток.

У Калуській громаді 23 червня проведуть День без авто

Джерело: galka.if.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua