вологість:
тиск:
вітер:
У Калуській громаді 23 червня проведуть День без авто
У межах Тижня Днів сталої енергії – 2026, який проводиться за підтримки Угоди мерів-Схід, 23 червня у Калуській громаді оголошено Днем без авто.
Про це пише “Галка” з посиланням на Калуську міську раду.
Мешканців громади закликають хоча б на один день відмовитися від використання власних автомобілів та обрати альтернативні способи пересування — пішу прогулянку, велосипед або громадський транспорт.
“Кожна поїздка без автомобіля — це менше викидів вуглекислого газу в атмосферу, чистіше повітря, менше шуму на вулицях та більше турботи про власне здоров’я”, — йдеться у дописі.
День без авто має не лише екологічну мету, а й покликаний привернути увагу до щоденних звичок людей та їхнього впливу на довкілля і майбутнє громади.
Жителів Калуської громади закликають долучитися до ініціативи та зробити свій внесок у сталий розвиток.
- У Калуші не дозволили скоротити рейси автобуса до Тужилова
- У Калуші безкоштовно стерилізуватимуть собак
- Басейн “Посейдон” у Калуші працюватиме до червня: далі ремонт
Джерело: galka.if.ua
Новини рубріки
Підтвердилася загибель воїна Івана Юрука з Івано-Франківщини
22 червня 2026 р. 21:05
КНУВС увійшов до десятки найкращих ЗВО України за результатами акредитації
22 червня 2026 р. 20:41