Випускниця Бурштинського ліцею №3 склала українську та англійську на 200 балів

23 червня 2026 р. 08:44

23 червня 2026 р. 08:44


Випускниця Бурштинського ліцею №3 Юлія Братусь здобула максимальні 200 балів на національному мультипредметному тесті з англійської та української мов, пише КУРС з посиланням на ліцей.

“Це результат наполегливої праці, цілеспрямованості та віри у власні сили. Ми щиро радіємо таким досягненням і бажаємо Юлії нових перемог, звершень і яскравого майбутнього! Пишаємось тобою. Щира вдячність учителям Дем’янівської філії, а також Ірині Нагірняк , Лілії Плясун , Аллі Скрипці , Оксані Шпирці за професіоналізм, підтримку та вклад у цей неймовірний результат!” – йдеться в повідомленні.

КУРС писав, що у Коломиї п’ятеро випускників здобули по 200 балів на НМТ .

Ctrl + Enter

Випускниця Бурштинського ліцею №3 склала українську та англійську на 200 балів

Джерело: kurs.if.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua