вологість:
тиск:
вітер:
Випускниця Бурштинського ліцею №3 склала українську та англійську на 200 балів
Випускниця Бурштинського ліцею №3 Юлія Братусь здобула максимальні 200 балів на національному мультипредметному тесті з англійської та української мов, пише КУРС з посиланням на ліцей.
“Це результат наполегливої праці, цілеспрямованості та віри у власні сили. Ми щиро радіємо таким досягненням і бажаємо Юлії нових перемог, звершень і яскравого майбутнього! Пишаємось тобою. Щира вдячність учителям Дем’янівської філії, а також Ірині Нагірняк , Лілії Плясун , Аллі Скрипці , Оксані Шпирці за професіоналізм, підтримку та вклад у цей неймовірний результат!” – йдеться в повідомленні.
КУРС писав, що у Коломиї п’ятеро випускників здобули по 200 балів на НМТ .
Ctrl + Enter
Джерело: kurs.if.ua
Новини рубріки
На кордоні прикарпатець намагався ввезти заборонені ліки на 2,2 млн гривень
23 червня 2026 р. 09:55
Нічне "замінування" — ранкове затримання: у Франківську викрили псевдомінера (ФОТО)
23 червня 2026 р. 09:46