вологість:
тиск:
вітер:
Цифровізація та превенція: у Карпатах запрацював перший екологічний патруль нового зразка
Урочисте відкриття ПЕК №1 об’єднало представників влади всіх рівнів та міжнародних партнерів. У заході взяли участь народні депутати України (Олена Криворучкіна, Едуард Прощук, Олександр Матусевич, Ігор Фріс, Василь Вірастюк), очільники Держекоінспекції України та Карпатського округу, представники Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні, а також голови прикарпатських громад.
Серед активних учасників відкриття — очільник Надвірнянської громади Зіновій Андрійович, який підкреслив стратегічну важливість цієї події для всього Карпатського регіону.
«Відкриття першого на Прикарпатті Пункту екологічного контролю — це важливий крок у впровадженні сучасної моделі державного екоконтролю, яка базується на принципах превенції, прозорості та цифровізації. Новий підрозділ покликаний забезпечити ефективний захист довкілля та оперативне реагування на екологічні виклики в Карпатському регіоні» , — наголосив Зіновій Андрійович.
Джерело: www.golosinfo.com.ua
Новини рубріки
Калуська громада долучилася до Дня без авто в межах Тижня сталої енергії
23 червня 2026 р. 13:20
Міноборони запускає комплексну трансформацію військової служби
23 червня 2026 р. 13:20