вологість:
тиск:
вітер:
В Яремче відкрили перший в області пункт екологічного контролю Державної екологічної інспекції
Сьогодні, 23 червня, в Яремче відбулося офіційне відкриття першого в Івано-Франківській області пункту екологічного контролю Державної екологічної інспекції Карпатського округу. У заході взяв участь Яремчанський міський голова Андрій Мироняк.
Пише Голос-Інфо з посиланням на Яремчанську міську раду
Створення такого пункту знаменує перехід від застарілої системи екоконтролю з «каральною» функцією до сучасної превентивної моделі, спрямованої на випередження екологічних порушень.
-
Пункт повністю укомплектований необхідною спецтехнікою. Закупівля обладнання стала можливою завдяки проєкту Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні з оцінки шкоди довкіллю.
-
Фінансування цієї ініціативи здійснив уряд Швеції.
Пункт повністю укомплектований необхідною спецтехнікою. Закупівля обладнання стала можливою завдяки проєкту Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні з оцінки шкоди довкіллю.
Фінансування цієї ініціативи здійснив уряд Швеції.
Очільник громади Андрій Мироняк підкреслив, що запуск ПЕК в Яремче дозволить місцевій владі значно тісніше та ефективніше співпрацювати з інспекціями для захисту унікальної природи Карпат.
Одразу після відкриття пункту відбулося засідання круглого столу «Антропогенний вплив на малі карпатські річки: сучасний стан, проблеми охорони водних ресурсів та шляхи посилення екологічного контролю».
У дискусії взяли участь народні депутати України (Олена Криворучкіна, Едуард Прощук, Ігор Фріс, Василь Вірастюк, Олександр Матусевич), т.в.о. голови Держекоінспекції України Олександр Субботенко, очільник поліції області Роман Іващенко, керівники профільних управлінь ОДА та басейнових відомств, представники ПРООН і громадськість.
Джерело: www.golosinfo.com.ua
Новини рубріки
Фахівці «Карітасу» провели тренінги з протидії булінгу для ліцеїстів Коломиї
23 червня 2026 р. 17:08
Директора підприємства у Хриплині оштрафували за забруднення землі відходами переробки шин
23 червня 2026 р. 16:54