вологість:
тиск:
вітер:
П’ятеро учнів з Коломиї склали НМТ на максимальні 200 балів (ФОТО)
Тимофій Вовчук, Божена Костюк, Владислава Матковська, Віталій Тимків та Анастасія Шукайлик з Коломиї склали НМТ на максимальні 200 балів.
Про це пише “ Галка ” з посиланням на міського голову Коломиї Богдана Станіславського.
Максимальні 200 балів отримали:
- учень Коломийського ліцею №9 Тимофій Вовчук – англійська мова;
- випускниця Коломийського ліцею №4 імені Сергія Лисенка Божена Костюк – українська література;
- одинадцятикласниця Коломийської гімназії імені Михайла Грушевського Владислава Матковська – англійська мова;
- випускник Коломийської гімназії імені Михайла Грушевського Віталій Тимків – англійська мова;
- учениця Коломийської гімназії імені Михайла Грушевського Анастасія Шукайлик – математик.
Як писала “Галка” , четверо учнів з Богородчан склали НМТ на максимальні 200 балів .
Джерело: galka.if.ua
Новини рубріки
Який рушник брати на тренування
23 червня 2026 р. 19:43
У Франківську до Дня Конституції проведуть турнір із пляжного волейболу
23 червня 2026 р. 19:20
У Калуші школярів запрошують надолужити знання і відпочити у літніх клубах
23 червня 2026 р. 19:14